Indywidualne konfiguracje
Większość komputerów mogą Państwo skonfigurować na karcie produktu, po prawej stronie ekranu. Jeśli te opcje okażą się niewystarczające, istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia sprzętu "uszytego" na miarę Państwa potrzeb. Realizujemy także projekty informatyczne i służymy pomocą w ich przygotowywaniu. Prosimy o kontakt z naszym działem projektowym - .

Dzięki funkcjom deduplikacji i kompresji możliwe stało się zmniejszenie ilości zapisanych danych od kilku do kilkunastu razy. Backup serwerów fizycznych a także serwerów wirtualnych został rozszerzony o funkcje migracji serwerów na inne urządzenia fizyczne. Systemy backupu można także wykorzystać do ochrony zasobów komputerów i notebooków.

Kopie backupu wykonywane są coraz częściej tylko na urządzenia dyskowe jednak nadal w celu archiwizacji i długotrwałego przechowywania stosuje się napędy taśmowe.

Hardsoft Telekom to firma z Poznania, która posiada w VEEAM status partnerski GOLD. Oferujemy również rozwiązania oparte na markach Altaro, Arcserve, Barracuda, Acronis,Veritas i na sprzęcie takich marek, jak: HP, Lenovo, Dell, Fujitsu, NetApp, Quantum, QNAP, Synology.

 

 

Oprogramowanie Veeam Backup & Replication to wydajne i łatwe w obsłudze rozwiązanie do backupu i szybkiego odtwarzania po awarii systemów wirtualnych opartych na VMware i Microsoft Hyper-V. System ten pozwala osiągnąć wartość docelowego czasu i punktu odzyskiwania na poziomie nieprzekraczającym 15 minut w odniesieniu dla wszystkich aplikacji i danych.

Pakiet Veeam® Availability Suite™ łączy funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i replikacji oferowane przez rozwiązanie Veeam Backup & Replication™ oraz zaawansowane mechanizmy monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych dostępne w rozwiązaniu Veeam ONE™ dla VMware vSphere i Microsoft Hyper-V.

Wiele przedsiębiorstw modernizuje swoje centra danych, chcąc szybciej alokować zasoby na potrzeby usług IT, wzmocnić zabezpieczenia i mechanizmy kontrolne, obniżyć koszty operacyjne oraz zwiększyć sprawność biznesową. Tworzenie tych nowoczesnych centrów danych wiąże się z inwestycjami w wirtualizację serwerów, nowoczesne systemy pamięci masowej i usługi chmurowe.  Inne oczekiwania użytkowników, jakim trzeba sprostać, to nieprzerwany dostęp do aplikacji i danych, brak tolerancji dla strat danych i przestojów oraz gwałtowny wzrost liczby danych, sięgający 30–50% rocznie.

Firma Veeam oferuje klientom rozwiązanie do zapewniania dostępności, które umożliwia przestrzeganie umów SLA przewidujących docelowy czas i punkt odzyskiwania (RTPO™) na poziomie poniżej 15 minut dla WSZYSTKICH aplikacji i danych.

 

 

Nie znaleźliśmy produktu, którego szukasz. Nie znaczy to jednak, że nie możemy go dla Ciebie sprowadzić. Skontaktuj się proszę ze swoim opiekunem handlowym w celu doprecyzowania zaptania.

Nasi eksperci służą pomocą

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa przy zakupie sprzętu komputerowego?
Skontaktuj się z nami na wybrany sposób.

 61 665 71 71 +48 601 638 068  czat online
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl