DICOTA Multi BASE 14-15.6" Blue
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 14'' • 14,1'' • 14.2'' • 14.5'' • 15'' • 15,1'' • 15,4'' • 15,5'' • 15,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 410 x 295 x 65 mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | DICOTA Multi BASE 14-15.6" Blue |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










