Dell Komputer Optiplex 5400 AiO N008O5400AIO_VP 23.8 FHD / Core i7-12700 / 16GB / 256GB SSD / Integrated / Adj Stand / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23.8" | i7-12700 | 16GB | 256GB | UHD 770 | W11 Pro |
towar niedostępny
Opis
Bądź w stałym kontakcie
To komputer typu All-in-One z wyświetlaczem FHD 24”, który zapewnia wydajność do zastosowań profesjonalnych i umożliwia inteligentną współpracę. Zobacz wszystko wyraźnie - krystalicznie czysty obraz wyświetlany na panelach dotykowych i bez obsługi dotykowej o przekątnej 24" i rozdzielczości Full HD. Komfort przez cały dzień, panel bez obsługi dotykowej o niskiej emisji światła niebieskiego z certyfikatem TUV umożliwia wygodną pracę przy mniejszym zmęczeniu oczu nawet po 8 godzinach przed ekranem.Elastyczność i bezpieczeństwo
Spersonalizowana wydajność dzięki najbardziej inteligentnym komputerom na świecie1: wbudowana sztuczna inteligencja automatycznie i w tle poprawia działanie komputera w najważniejszych aspektach, zwiększając wydajność aplikacji za sprawą adaptacyjnej technologii ExpressResponse2.Funkcja ExpressConnect: optymalizuje połączenia konferencyjne i komunikację, dzięki czemu możesz pracować lepiej z dowolnego miejsca.
Współpraca bez zakłóceń: funkcja Intelligent Audio optymalizuje jakość dźwięku i zmniejsza hałas w tle dzięki automatycznemu dostrajaniu i inteligentnej redukcji szumów, więc Ty i rozmówcy będziecie się dobrze słyszeć.


Bezpieczeństwo danych
Ataki na oprogramowanie układowe mogą całkowicie uszkodzić Twój komputer. Bezpieczeństwo i zarządzanie - optymalizacja i zbieranie danych przebiegają zgodnie z rygorystycznymi procedurami, aby zapewnić Twoim informacjom bezpieczeństwo. Zebrane przez nas dane są analizowane w Twoim zainstalowanym lokalnie systemie.Mniejsze zmęczenie
Panel bez obsługi dotykowej o niskiej emisji światła niebieskiego z certyfikatem TUV umożliwia wygodną pracę przy mniejszym obciążeniu oczu nawet po 8 godzinach przed ekranem..Spokojny ale wydajny
Bardziej wydajne przetwarzanie: Procesory Intel® Core™ dwunastej generacji z nową technologią Hybrid Core równoważą obciążenia między rdzeniami, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością wykonywać wiele zadań. Wydajna pamięć - dzięki obsłudze nawet 64 GB pamięci DDR4 pracującej z częstotliwością do 3200 MHz możesz wykonywać najtrudniejsze zadania. Natychmiastowe zasilanie - nowoczesny tryb gotowości systemu Windows 11 umożliwia natychmiastowe włączanie/wyłączanie komputera, zapewniając stałą łączność przy mniejszym zużyciu energii. Połączenia o wysokiej szybkości - nowa technologia Wi-Fi 6E zapewnia szybsze i lepsze działanie wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się pracować.Lepsze wideo-konferencje i współpraca
Ożyw swoje spotkania z pomocą komputera AiO. Lepsza współpraca: nowe kamery FHD i FHD + IR z czasową redukcją szumów i szerokim zakresem dynamiki poprawiają jakość wideokonferencji nawet przy słabym oświetleniu.
Specyfikacja techniczna
| Model | Optiplex 5400 AIO |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT WVA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-12700 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 12 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2230 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Kamera internetowa | Tak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort • 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.1 Type-A • 3 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Obudowa | All-In-One |
| Typ podstawy | Height Adjustable Stand |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 344 mm |
| Szerokość | 540.2 mm |
| Głębokość | 52.6 mm |
| Waga | 6.05 kg |
| Akcesoria w zestawie | Dokumentacja Mysz Klawiatura Europejski przewód zasilający |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Dodatkowe oprogramowanie | Microsoft Office 30-dniowa wersja próbna |
| Pełna nazwa | Dell Komputer Optiplex 5400 AiO N008O5400AIO_VP 23.8 FHD / Core i7-12700 / 16GB / 256GB SSD / Integrated / Adj Stand / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











