HP 470 G8 3S8U1EA 17,3 FHD / i7-1165G7 / 16GB (2x8GB) / 512GB PCIe / Intel Iris Xe / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 17,3” | i7-1165G7 | 16GB | 512GB | Iris Xe | W10 Pro |
Opis

HP 470 G8
to duże, 17-calowe w laptopy biznesowe przeznaczone do użytku biznesowego. Najnowsza generacja oznaczona jako "G8" wyposażona została w jeszcze wydajniejsze podzespoły. W omawianej serii do dyspozycji oddano między innymi najnowsze procesory z pod znaku Intel'a (11-tej generacji). Standardem biznesowym jest oczywiście matowa matryca FHD o szerokich kątach widzenia. Wśród złączy dostępny jest port USB-C oraz HDMI 1.4b. Akumulator w tym laptopie ma pojemność 41 Wh i wystarcza nawet na 8,5 godziny pracy!- duży ekran z matowym wykończeniem
- Najnowsze procesory Intel 11-tej generacji
- Szybkie WiFi
- Opcjonalna dedykowana karta graficzna
HP 470 G8 - budowa notebooka (możliwości serii):
- ekran 17.3", HD+ (1600 x 900), matowy LED SVA, 250 nitów, 60% NTSC, eDP 1.2
- ekran 17.3", FHD (1920 x 1080), matowy LED UWVA, 250 nitów, 45% NTSC, eDP 1.2
- ekran 17.3", FHD (1920 x 1080), matowy WLED UWVA, 300 nitów, 72% UWVA eDP 1.4+PSR2 slim 60Hz
laphard.pl jest autoryzowanym POWER partnerem HP Inc - najwyższy poziom partnerstwa.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-1165G7 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 17,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 72% NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | USB-C 3.2 Gen 1 | 2 x USB 3.2 Gen 1 | HDMI 1.4b | Słuchawki/mikrofon combo jack |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 8,5 |
| Pojemność baterii (Wh) | 41 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny-czarny |
| Wymiary (cm) | 40.07 x 25.78 x 1.99 cm |
| Waga (kg) | 2,085 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Podwójnie powlekana farbą i podświetlana klawiatura wyspowa z klawiaturą numeryczną |
| Zastosowane technologie | HP BIOSphere Gen5, HP DriveLock and Automatic DriveLock, HP Client Security Gen3, TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | HP 470 G8 3S8U1EA 17,3 FHD / i7-1165G7 / 16GB (2x8GB) / 512GB PCIe / Intel Iris Xe / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










