HP Inc. Adapter 65W USB-C Slim Power EURO 3PN48AA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wydajne, kieszonkowe ładowanie przez USB-C. Za pomocą jednego adaptera można zasilać i ładować notebook lub urządzenie przenośne oraz akcesorium USB w tym samym czasie, w biurze lub w podróży, dzięki zaskakująco kompaktowemu zasilaczowi podróżnemu HP 65W USB-C Slim.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1.6 A |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Pozostałe parametry | Wymiary: 97 x 53.5 x 21 mm Waga: 235 g |
| Pełna nazwa | HP Inc. Adapter 65W USB-C Slim Power EURO 3PN48AA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











