HP Inc. Komputer 200AIO G4 i5-10210U 1TB/8G/DVD/W10P 9US66EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 21,5" | Core i5 | 8GB | 1TB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- nowocze wzornictwo,
- matowa matryca IPS,
- sieć WiFi w standardzie 802.11 AC
- duże możliwości rozbudowy
Specyfikacja techniczna
| Model | 200 AIO G4 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | UWVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-10210U |
| Taktowanie procesora | 1.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | HDD |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A • 2 x USB 3.0 Type-A • brak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Kolor | Szary |
| Obudowa | All-In-One |
| Wysokość | 380.7 mm |
| Szerokość | 490.3 mm |
| Głębokość | 204.5 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer 200AIO G4 i5-10210U 1TB/8G/DVD/W10P 9US66EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











