IIYAMA Monitor wielkoformatowy 42.5 cala LH4342UHS-B1 4K,18/7,SDM,IPS,LAN,PION,500cd/m2,OS8.0
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PROLITE LH4342UHS-B1. 43-calowy profesjonalny ekran Digital Signage z możliwością pracy 18/7, rozdzielczością 4K UHD i slotem Intel SDM
Nowa seria monitorów iiyama o jasności 500cd/m2, przeznaczona do pracy w trybie 18/7 zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej pozwala na użycie Smart Display Module (S/L). Dzięki systemowi Android 8.0 możesz łatwo spersonalizować wyświetlacz instalując aplikacje bezpośrednio na nim i czyniąc go w ten sposób idealnym narzędziem do Digital Signage i komunikacji wizualnej.
Specyfikacja techniczna
| Obszar widzialny w poziomie | 941.18 mm |
| Model | ProLite LH4342UHS-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Czas reakcji | 9 ms |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Obszar widzialny w pionie | 529.42 mm |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DVI • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 1 x SPDIF out • 1 x USB 2.0 • 1 x USB 3.0 • 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 116 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 561 mm |
| Szerokość | 973 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 10.7 kg |
| Certyfikaty | CB • CE • EAC • ErP • RoHS • TUV • WEEE |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor wielkoformatowy 42.5 cala LH4342UHS-B1 4K,18/7,SDM,IPS,LAN,PION,500cd/m2,OS8.0 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











