IIYAMA Monitor wielkoformatowy 64.5 cala LH6542UHS-B3 4K,18/7,SDM,IPS,LAN,PION,500cd/m2,OS8.0
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
65-calowy profesjonalny ekran Digital Signage z rozdzielczością 4K UHD
Nowa, wyposażona w smukłą ramkę seria monitorów iiyama ProLite 42 o jasności 500cd/m i rozdzielczości 4K UHD jest przeznaczona do pracy w trybie 18/7 zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. Dzięki systemowi operacyjnemu Android w prosty sposób można dostosować wyświetlacz do własnych potrzeb instalując na nim dodatkowe aplikacje, co czyni monitory serii 42 idealnym rozwiązaniem do komunikacji Digital Signage i w sprzedaży detalicznej. Slot Intel SDM pozwala na podłączenie mini PC z tyłu ekranu, co zapewnia całkowitą elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę nad urządzeniem, a funkcja FailOver gwarantuje wyświetlanie treści poprzez wybrane wejścia.
FailOver
FailOver to funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście. FailOver pozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
Android OS
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Specyfikacja techniczna
| Model | PROLITE LH6542UHS-B3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 9 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x RCA • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • RoHS • TUV • WEEE |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 183 W |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, HDMI, RS-232c Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: Naklejki na otwory montażowe Pilot: tak (baterie w zestawie) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 837.5 mm |
| Szerokość | 1462.5 mm |
| Głębokość | 93.5 mm |
| Waga | 27.8 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Obszar widzialny w pionie | 803.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1428.5 mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor wielkoformatowy 64.5 cala LH6542UHS-B3 4K,18/7,SDM,IPS,LAN,PION,500cd/m2,OS8.0 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











