IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cali LH8642UHS-B1 4K,18/7,SDM,IPS,LAN,PION,500cd/m2,OS8.0
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PROLITE LH8642UHS-B1. 86-calowy profesjonalny ekran Digital Signage z możliwością pracy 18/7, rozdzielczością 4K UHD i slotem Intel SDM
Nowa seria monitorów iiyama o jasności 500cd/m2, przeznaczona do pracy w trybie 18/7 zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej pozwala na użycie Smart Display Module (S/L). Dzięki systemowi Android 8.0 możesz łatwo spersonalizować wyświetlacz instalując aplikacje bezpośrednio na nim i czyniąc go w ten sposób idealnym narzędziem do Digital Signage i komunikacji wizualnej.
Specyfikacja techniczna
| Obszar widzialny w poziomie | 1895 mm |
| Model | LH8642UHS-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 85,6 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Plamka matrycy | 0.4935 mm |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Obszar widzialny w pionie | 1066.9 mm |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 1 x SPDIF out • 1 x USB 2.0 • 1 x USB 3.0 • 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 444 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1100 mm |
| Szerokość | 1929 mm |
| Głębokość | 95.3 mm |
| Waga | 49.5 kg |
| Certyfikaty | CB • CE • ErP • RoHS • TUV • WEEE |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, HDMI, RS-232c Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: naklejki na otwory montażowe Pilot: tak (baterie w zestawie) |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cali LH8642UHS-B1 4K,18/7,SDM,IPS,LAN,PION,500cd/m2,OS8.0 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











