LG Electronics LG 50UL3G-B 50 cali UHD IPS 400cd/m2 16/7
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rozdzielczość ULTRA HD
Dzięki rozdzielczości cztery razy większej od FHD ekran ten zapewnia niezwykle żywe i realistyczne kolory oraz pozwala dostrzec każdy szczegół.
High Efficiency Video Coding
Urządzenia z serii UL3G obsługują technologię HEVC, która efektywnie kompresuje/dekompresuje treść UHD, co pozwala na odtwarzanie filmów w ultrawysokiej rozdzielczości przy zużyciu o połowę mniej transferu internetowego w porównaniu z kodekiem H.264.
Wydajny układ SoC z systemem webOS
Wbudowany układ SoC umożliwia wykonywanie kilku zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto inteligentna platforma signage LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.
Różne aplikacje wykorzystujące czujniki
Inteligentna platforma LG webOS umożliwia łączenie z zewnętrznymi czujnikami przez interfejs USB. Całkowity koszt utrzymania jest więc zmniejszony, ponieważ nie ma potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania czy odtwarzaczy multimedialnych, aby podnieść atrakcyjność rozwiązań.
Zgodność z systemem sterowania AV
Seria UL3G uzyskała certyfikat Crestron Connected poświadczający wysoki stopień zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania (sterowanie poprzez sieć) oraz usprawnia zarządzanie.
Zgodność z systemem do prowadzenia konferencji
Seria UL3G posiada certyfikat zgodności z Cisco System zaawansowanym systemem umożliwiającym organizowanie (przy użyciu połączenia za pomocą kabla HDMI) inteligentnych konferencji wideo. Dzięki temu nie trzeba już marnować czasu na ustawianie jakości obrazu i zmianę wejścia w zależności od rozmów przychodzących.
Zdalny monitoring i kontrola
Za pomocą Menedżera sterowania, wbudowanego narzędzia sieciowego do monitoringu, można na bieżąco kontrolować i monitorować stan wielu ekranów z serii UL3G znajdujących się w różnych lokalizacjach. Narzędzie to jest dostępne na połączonych ze sobą urządzeniach, co usprawnia reagowanie na sytuacje awaryjne z każdego miejsca.
LG Signage365Care serwis w czasie rzeczywistym
Dzięki opcjonalnemu chmurowemu rozwiązaniu Signage365Care serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ono zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.
Specyfikacja techniczna
| Model | 50UL3G-B |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Czas reakcji | 9.5 ms |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 2 x USB 2.0 • 3 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 150 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 663 mm |
| Szerokość | 1130 mm |
| Głębokość | 86.3 mm |
| Waga | 11.3 kg |
| Certyfikaty | CB • CE • EMC • Energy Star • ErP • FCC Class A |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Akcesoria w zestawie | Pilot (dołączone 2 baterie) Przewód zasilający Książka przepisów Złącze telefoniczne do D-Sub Uchwyt na kable |
| Wysokość z podstawą | 722 mm |
| Głębokość z podstawą | 231 mm |
| Pełna nazwa | LG Electronics LG 50UL3G-B 50 cali UHD IPS 400cd/m2 16/7 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










