LG Electronics Monitor wielkoformatowy 86UH5F-H UHD IPS 500cd/m2 24/7
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rozdzielczość ULTRA HD
Dzięki rozdzielczości 4 razy wyższej niż FHD, kolory i szczegóły treści są bardziej żywe i realistyczne. Ponadto szeroki kąt widzenia zastosowany w panelu IPS zapewnia wyraźną zawartość bez zniekształceń.
Wysoka wydajność dzięki webOS
Wbudowany czterordzeniowy SoC może wykonywać kilka zadań jednocześnie, zapewniając płynne odtwarzanie treści bez konieczności korzystania z odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma LG webOS smart signage zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.
Różne zastosowania czujników
Platforma LG webOS smart signage z łatwością obsługuje połączenia z zewnętrznymi czujnikami, takimi jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp., Za pośrednictwem wtyczki USB. Całkowity koszt utrzymania jest obniżony, ponieważ nie ma potrzeby kupowania dodatkowego oprogramowania lub odtwarzaczy multimedialnych w celu tworzenia rozwiązań o wartości dodanej.
Kompatybilny z systemem sterowania AV
Seria UH5F-H otrzymała certyfikat Crestron Connected zapewniający wysoką kompatybilność z profesjonalnymi sterownikami AV, aby osiągnąć bezproblemową integrację i zautomatyzowane sterowanie, zwiększając efektywność zarządzania biznesem.
Monitorowanie i kontrola w czasie rzeczywistym
Poprzez Control Manager, wbudowane rozwiązanie do monitorowania sieci, możesz kontrolować i monitorować stan wielu wyświetlaczy serii UH5F-H w różnych lokalizacjach w czasie rzeczywistym. Jest dostępny na urządzeniach podłączonych do Internetu, umożliwiając elastyczną i szybką reakcję w sytuacjach awaryjnych w dowolnym miejscu.
Specyfikacja techniczna
| Model | 86UH5F-H |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in • 1 x Audio out • 1 x DVI-D • 1 x RJ-45 LAN • 2 x DisplayPort • 2 x RS-232 (COM) • 2 x USB 2.0 • 3 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 215 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1097.2 mm |
| Szerokość | 1926.2 mm |
| Głębokość | 60.6 mm |
| Waga | 49 kg |
| Certyfikaty | CB • CE • ErP • FCC Class A • KC |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | LG Electronics Monitor wielkoformatowy 86UH5F-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










