QNAP Serwer NAS TS-1273AU-RP-8G 12x0HDD 2.2GHz 8GB UDIMM DDR RAM
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-1273AU-RP
Wysokowydajny serwer NAS z dwoma portami 2,5GbE i czterordzeniowym procesorem AMD Ryzen, z obsługą łączności 10GbE lub buforowania M.2 SSD, i możliwością rozbudowy PCIe na potrzeby wirtualnych aplikacji.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 2U |
| Wentylator | 8 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0), 50 (5+0), 6, 5, 1, 10 (1+0), JBOD |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.1 |
| Wymiary | 89 × 482 × 425 mm |
| Waga | 9.69 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-1273AU-RP-8G |
| EAN | 4713213517901 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-1273AU-RP-8G 12x0HDD 2.2GHz 8GB UDIMM DDR RAM |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










