QNAP Serwer NAS TS-432PXU-2G 1U 2GB RAM 4x0HDD 2x10GbE SFP+
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Czterordzeniowy 1,7GHz NAS w obudowie typu RACK z dwoma portami 10GbE SFP+ i 2,5GbE dla środowisk IT w małych i średnich firmach
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 1U |
| Wentylator | 4 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Poziomy RAID | 1, JBOD, 6, 10 (1+0), 5 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 512 MB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 2.0 x 2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Wymiary | 44 × 439 × 499 mm |
| Waga | 6.53 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-432PXU-2G |
| EAN | 4713213518175 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-432PXU-2G 1U 2GB RAM 4x0HDD 2x10GbE SFP+ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










