QNAP Serwer NAS TS-832PX-4G 4x0HDD 4GB AL324 ARM 2x10GbE SFP+
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Serwer NAS QNAP TS-832PX-4G
Wydajny NAS z funkcją 10GbE SFP+ i 2,5GbE, obsługuje rozszerzenie PCIe dla dysków M.2 SSD, przyspieszając wykonywanie zadań.
Czterordzeniowy TS-832PX 1,7 GHz jest wyposażony w osiem 3,5-calowych wnęk dysków SATA 6 GB/s, zapewniając ogromny potencjał pamięci masowej na potrzeby szerokiej gamy zastosowań i codziennej pracy. Dzięki dwóm portom 10GbE SFP+ i dwóm portom 2,5GbE LAN model TS-832PX obsługuje kolejne generacje sieci, usprawniając wymagające dużej przepustowości aplikacje i zapewniając bardziej płynny dostęp do plików i ich udostępnianie. Obsługiwane są także różne karty PCIe, w tym karty QM2, które zapewniają buforowanie dysków SSD M.2 SATA/NVMe i automatycznie poziomowaną pamięć Qtier w celu zwiększenia wydajności NAS.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 6 cm, 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 512 MB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 2.0 x 2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Wymiary | 188,2 × 329,3 × 280,8 mm |
| Waga | 6.38 kg |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy w trybie pracy: 50,86 W Poziom dźwięku: 19,6 db(A) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | TS-832PX-4G |
| EAN | 4713213518182 |
| RAID | Nie |
| Maks. liczba dysków | 8 |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ dysku | HDD |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+, 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Procesor | AnnapurnaLabs Alpine AL324 ARM Cortex-A57 1,7 GHz 4C |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-832PX-4G 4x0HDD 4GB AL324 ARM 2x10GbE SFP+ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










