QNAP Serwer NAS TVS-675-8G 6x0HDD NAS ZhaoXin KX-U6580 8GB RAM
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TVS-675
Ekonomiczny 8-rdzeniowy serwer NAS 2,5 GbE, obsługujący pamięć podręczną SSD M.2 SATA/NVMe, rozszerzenie PCIe i wyświetlacz 4K HDMI(Obsługuje system operacyjny QTS lub QuTS hero).
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 8 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziomy RAID | 6, 5, 50 (5+0), 10 (1+0), 1, JBOD |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Pozostałe parametry dysku | RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD, Single |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 2 x USB 3.1 |
| Wymiary | 188.2 × 263.9 × 280.8 mm |
| Waga | 7.67 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TVS-675-8G |
| EAN | 4713213519387 |
| Maks. liczba dysków | 6 |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | ZhaoXin KX-U6580 8-core 2.5GHz processor |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| RAID | Tak |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TVS-675-8G 6x0HDD NAS ZhaoXin KX-U6580 8GB RAM |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










