Seagate One Touch 1TB 2,5 STKB1000400 Black
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dysk Seagate One Touch 1TB
ULTRALEKKA KONSTRUKCJA
- Sprawdź, jak wygodnie podróżuje się z lekkim bagażem i ulubionymi multimediami, wybierając dysk twardy SSD o wadze zaledwie 65 g!
2WIĘCEJ MIEJSCA
- Wymiary Seagate One Touch przypominają kartę kredytową, co oznacza jeszcze więcej wolnego miejsca podczas przenoszenia dysku w plecaku czy torebce.
3STYLOWE WYKOŃCZENIE
- Szukasz dysku, który podkreśli Twój indywidualizm? Obudowa pokryta tkaniną to propozycja dla osób ceniących unikalne, designerskie rozwiązania.
Specyfikacja techniczna
| Model | Dysk Seagate One Touch 1TB Czarny |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Prędkość odczytu | 400 MB/s |
| Wysokość | 10 mm |
| Szerokość | 55.5 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Typ gwarancji | rękojmia |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 65 g |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Seagate One Touch 1TB 2,5 STKB1000400 Black |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










