Seagate One Touch 1TB 2,5 STKB1000402 Blue
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dysk HDD Seagate One Touch 1TB Niebieki
- Elegancja i prostota. Przyjemny w dotyku. Dysk One Touch jest dostępny w różnych stylach i pojemnościach, które odpowiadają Twoim indywidualnym preferencjom. I niezależnie od tego, czy przechowujesz na nim roczne dokumenty podatkowe, czy powiększającą się kolekcję zdjęć w wysokiej rozdzielczości, znalezienie miejsca na to wszystko nie będzie stanowiło problemu.
Kompatybilność z komputerami PC i Mac
- Dyski One Touch działają zamiennie zarówno z komputerami z systemem Windows, jak i Mac natychmiast po rozpakowaniu (ponowne formatowanie może być wymagane w przypadku korzystania z Time Machine). Dostępne są adaptery pozwalające na korzystanie z połączeń USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Model | Dysk HDD Seagate One Touch 1TB Niebieki |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Wysokość | 11.7 mm |
| Szerokość | 78 mm |
| Głębokość | 14.8 mm |
| Typ gwarancji | rękojmia |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 148 g |
| Kolor | Błękitny |
| Pełna nazwa | Seagate One Touch 1TB 2,5 STKB1000402 Blue |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










