Seagate PS4 Drive 4TB 2,5 STGD4000400
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | Game Drive |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Wysokość | 9.6 mm |
| Szerokość | 76 mm |
| Głębokość | 113.5 mm |
| Typ gwarancji | rękojmia |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 135 g |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Seagate PS4 Drive 4TB 2,5 STGD4000400 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










