i-tec Adapter USB-C DisplayPort Bi-Directional 8K/30Hz 150cm
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
- Dwukierunkowa przejściówka wideo z USB-C na DisplayPort
- Adapter obsługuje rozdzielczość 1x DisplayPort do 8K/30 Hz
- Możliwość podłączenia do wszystkich portów USB-C: USB-C, Thunderbolt 3/4, USB4
- Możliwość przesyłania wideo z USB-C na DisplayPort i z DisplayPort na USB-C
- Adapter jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi
- Do podłączenia nie jest wymagana instalacja (Plug & Play)
Pozostałe parametry
Kompatybilność z G-Sync / Freesync, HDR 400 1000 System operacyjny: Windows 10/11, macOS, Android 5 lub nowszy, Chrome OS R51 lub nowszy, Linux Ubuntu Obsługiwane rozdzielczości: 1 monitor 1x DisplayPort do 8K/30 Hz 1 monitor 1x DisplayPort do QHD/144Hz 1 monitor 1x DisplayPort do QHD/240Hz
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Adapter |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Wymiary | 20 x 14 x 1500 mm |
| Waga | 73 g |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Wymagania sprzętowe | Urządzenie z dostępnym portem USB-C, USB4 lub Thunderbolt3/4 |
| Pełna nazwa | i-tec Adapter USB-C DisplayPort Bi-Directional 8K/30Hz 150cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










