i-tec Adapter video USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) HDMI
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Adapter video USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) DP
- Wydajny adapter wideo USB-C umożliwiający podłączenie do dwóch monitorów jednocześnie
- Adapter obsługuje rozdzielczość do 1x 8K / 30 Hz lub 2x 4K / 60 Hz.
- Obsługa dwóch portów DisplayPort
- Możliwość podłączenia do wszystkich portów USB typu C: USB-C, USB4, Thunderbolt 3, Thunderbolt 4
- Adapter jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi
- Podłączenie nie wymaga instalacji (Plug & Play)
- UWAGA: W systemie macOS obsługiwany jest tylko jeden monitor zewnętrzny
Wymagania sprzętowe
Wymagania sprzętowe:Urządzenie z wolnym portem USB-C, USB4 lub Thunderbolt 3/4Wymagania dotyczące wyjścia wideo:Urządzenie z wolnym portem USB-C lub USB4 z obsługą trybu DisplayPort Alt Mode lub portem Thunderbol 3/4System operacyjny:Windows 10/11, macOS, iPadOS, Android, Chrome OS i Linux z najnowszymi aktualizacjami
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | DisplayPort Żeńska x 2 |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Długość przewodu | 30 cm |
| Wymiary | 70 x 60 x 15 mm |
| Waga | 53 g |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Pełna nazwa | i-tec Adapter video USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) HDMI |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










