LAPTOP DLA
CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

Pracuj wydajnie gdziekolwiek jesteś. Zrób dobre pierwsze wrażenie eleganckim i nowoczesnym wyglądem Lenovo ThinkBook. Dzięki procesorom o dużej mocy – urządzenia ThinkBook zapewniają wysoką wydajność konieczną, by osiągnąć sukces w dzisiejszym mobilnym środowisku pracy.

Laptop Lenovo ThinkBook, Twoja pasja

Osiągnij sukces,
rozwijaj swoją pasję
dzięki rozwiązaniom stworzonym z myślą
o Tobie

Wydajny w pracy,
niezastąpiony w domu

Szukasz przenośnego, smukłego i eleganckiego laptopa? Stylowy, dwukolorowy Lenovo ThinkBook 15 Gen 3 ma jedynie 18,9 mm grubości i wagę od 1,7 kg. Nowoczesny tryb czuwania budzi system w sekundę po otwarciu pokrywy laptopa, a po kolejnej sekundzie łączy się z siecią. Dodatkowo, zastosowanie nadzwyczaj wąskiej krawędzi z proporcją ekranu do obudowy wynoszącą 88% pozwoliło uzyskać estetykę większego ekranu i doświadczenie wspaniałych widoków.

Lenovo ThinkBook widok z góry
Lenovo ThinkBook do pracy w firmie

Spójrz na pracę
w nowym świetle

Seria ThinkBook wyposażona jest w wyświetlacze oferujące perfekcyjne efekty wizualne bez migotania i umożliwiające zwiększenie rozdzielczości video, by poprawić materiały o niskiej rozdzielczości. Certyfikat TÜV Rheinland potwierdza niską emisję światła niebieskiego, łagodzący zmęczenie oczu oraz 100% odwzorowania gamy kolorów sRGB zapewniające bardziej adekwatne i realistyczne obrazy. Dostępne są także modele z ekranem dotykowym umożliwiające bezpośrednią interakcję.

Zawsze
w kontakcie

Nie pozostawiaj nic przypadkowi, ciesz się stabilnymi połączeniami nawet w najbardziej zatłoczonych sieciach dzięki technologii Wi-Fi 6. Ta funkcja nowej generacji, umożliwia płynne udostępnianie multimediów i wyświetlanie obrazu z kamery wszystkich osób w wyraźnej rozdzielczości. SI w laptopie ThinkBook ogranicza hałas z otoczenia oraz pomaga prowadzić telekonferencje w ciszy i skupieniu.

Laptop ThinkBook Wideokonferencja

Laptopy ThinkBook,
Skonfiguruj swojego

Lenovo ThinkBook 14 G2

Lenovo ThinkBook 14 G2

Sprawdź
Lenovo ThinkBook 15 G2

Lenovo ThinkBook 15 G2

Sprawdź
Lenovo ThinkBook 14 G3

Lenovo ThinkBook 14 G3

Sprawdź
Lenovo ThinkBook 15 G3

Lenovo ThinkBook 15 G3

Sprawdź
Zobacz wszystkie modele

Windows 11 Pro -
Upewnij się, że nic Cię nie zatrzyma.
Włącz nowe możliwości

Przemyślany, a zarazem użyteczny interfejs ułatwi każde codzienne zadanie i pozwoli zmierzyć się ze wszystkim, co może pojawić się na Twojej drodze. W przypadku modeli z preinstalowanym system operacyjny Windows 10 Pro, można bezpłatnie zaktualizować system do wersji Windows 11. Uaktualnienie do systemu Windows 11 zostało udostępnione pod koniec 2021 r.

Wydajność i elastyczność,
których potrzebujesz każdego dnia

Lenovo ThinkBook Porty

Im mniejsze stają się laptopy, tym mniej opcji łączności mogą oferować. Jednak ThinkBooki Lenovo mają wbudowane wszystkie gniazda, których potrzebujesz. Laptop ThinkBook 15 Gen 3 posiada gniazdo Thunderbolt™ 4, które wraz z portami USB, HDMI i innymi umożliwia szybki transfer plików oraz połączenie z drukarkami oraz innymi urządzeniami peryferyjnymi. Ponadto szybkie WiFi 6 pozwoli Ci połączyć się z zatłoczonymi publicznymi sieciami z małym opóźnieniem i krótkim czasem buforowania.

Bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie

Bezpieczeństwo jest podstawową częścią składową laptopów serii Lenovo ThinkBook. Strzeże on Twoich danych dzięki kompleksowemu portfolio bezpiecznych podzespołów, oprogramowania i usług Lenovo ThinkShield. Laptopy ThinkBook wyposażone są w samonaprawiający się BIOS, który przywraca uszkodzony system do ostatniej stabilnej wersji, a oprogramowanie Trusted Platform Module (TPM) 2.0 szyfruje Twoje wrażliwe dane, tak by nie można było ich odczytać poza Twoim komputerem. Kamera posiada fizyczną przesłonę, która zapewnia większą prywatność, a czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania pozwala błyskawicznie wybudzać komputer.

Lenovo ThinkBook Czytnik Linii Papilarnych