Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL 20VE00RSPB 15,6 FHD / i5-1135G7 / 16GB (8GB+8GB) / 512GB SSD PCIe / Intel Iris Xe / W11 Pro (W10 Pro)
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i5-1135G7 | 16GB | 512GB | Iris Xe | W11 Pro |
Opis

Lenovo ThinkBook 15 G2
to nowoczesne ultrabooki 15,6 cala, projektowane jako rozwiązanie dla firm. Aktualna generacja oznaczona jako "G2" wykorzystuje wydajność procesorów Intela z rodziny Tiger Lake, lub alternatywnie najnowsze procesory AMD Ryzen. Jako standard przyjęto matrycę IPS o matowym wykończeniu, jednak producent postawił na różnorodność i możliwość dopasowania ekranu do własnych potrzeb, dają aż pięć wariantantów ekranu do dyspozycji użytkowników.- Lekka i bardzo trwała obudowa wykonana z aluminium
- Najnowsze procesory Intel 11-tej generacji
- Opcjonalna podświetlana klawiatura
- Opcjonalna matryca z odwzorowaniem barw 100% sRGB!
Najnowocześniejsze usprawnienia
Zabezpieczenia nowej generacji


Nadzwyczajna wydajność
Opcjonalne funkcje, optymalne wyniki
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1135G7 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 40 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 720p z fizyczną przesłoną |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x Card reader | 1x Ethernet (RJ-45) | 1x USB 3.2 Gen 1 |1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) | 1x HDMI 1.4b | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps | combo jack (3.5mm) | 1x USB-C 3.2 Gen 2 |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 6h |
| Pojemność baterii (Wh) | 45 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | szary |
| Wymiary (cm) | 35,7 x 23,5 x 1,89 cm |
| Waga (kg) | 1,7 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 1 rok, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | ThinkShutter - fizyczna przesłona kamery, zasilacz 65W USB-C |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0, EPEAT® Silver, ErP Lot 3, RoHS, MIL-STD-810H, Low Blue Light certified |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL 20VE00RSPB 15,6 FHD / i5-1135G7 / 16GB (8GB+8GB) / 512GB SSD PCIe / Intel Iris Xe / W11 Pro (W10 Pro) |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










