Opinie o Nas
O nas
doświadczenie i kompetencje
29 lat doświadczenia
Eksperci i inżynierowie z pasją
ponad 236 000 zrealizowanych zamówień
Autoryzacje i certyfikaty
Polski, oficjalny kanał sprzedaży

Laphard.pl - ludzie z pasją

Laphard.pl to projekt, za którym stoi zespół miłośników IT z firmy Hardsoft-Telekom. Od prawie trzydziestu lat dostarczamy i wdrażamy rozwiązania IT w firmach i instytucjach w całej Polsce. Nasza firma powstała dokładnie w sierpniu 1992 roku, dla kontrastu w tym samym roku w Polsce uruchomiono pierwszą sieć telefonii komórkowej. 

Oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą systemów informatycznych, projektowaniem i instalacją infrastruktury serwerowej oraz bezpieczeństwem danych. Dynamiczny rozwój działalności pozwolił na znaczne poszerzenie naszej oferty. Posiadamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz wysoko wykwalifikowany zespół doradców, inżynierów i serwisantów, który zapewnia naszym Partnerom szeroką wiedzę w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Specjalnością laphard.pl jest dostarczanie komputerów biznesowych dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Tym, co odróżnia nas od wielu innych firm dostarczających sprzęt komputerowy, jest dbałość o klientów i budowa wieloletnich relacji. Nie jesteśmy firmą handlową, dla której liczy się "przepchnięcie" paczki do klienta końcowego. Kiedy inni czytają książki, my całymi dniami analizujemy specyfikacje techniczne... Wiemy co sprzedajemy, bo sprzęt IT to coś czym żyjemy. Stawiamy tylko na sprawdzone i pewne rozwiązania, dlatego w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo każdej możliwej marki sprzętu.

Doceniają nas zarówno Klienci, jak i producenci, czego dowodem są liczne autoryzacje, certyfikaty i poniższe listy referencyjne. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących producentów sprzętu i oprogramowania. Poprzez ciągły rozwój zapewniamy odpowiednie rozwiązania IT, utrzymując ciągłość procesów biznesowych wielu przedsiębiorstw i instytucji.

Właściciel firmy Hardsoft-Telekom, Pan Jarosław Kaźmierczak w uznaniu zasług za zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki, propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości otrzymał w 2015 roku Dyplom Ministra Gospodarki.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do kadry zarządzającej, która mając świadomość koniecznych zmian wymuszanych przez nowe technologie, oczekuje wsparcia i pomocy w realizacji swoich planów inwestycyjnych. Dbamy o to, by rozwiązania, które proponujemy, przyczyniały się do zwiększenia wydajności, bezpieczeństwa i komfortu pracy.

 

Obsługa sklepu Internetowego - "bo liczy się zgrany zespół"

Bartosz

20 lat doświadczenia w IT

Specjalizacja: notebooki, stacje robocze, macierze

W wolnym czasie, fanatyk Iron Maden i ostrego grania. Niezrównoważony w kuchni,  entuzjasta dobrego jedzenia. Zapalony posiadacz ostrego koła i koszykarz o wielkich ambicjach.

Malwina

13 lat doświadczenia w IT

Specjalizacja: notebooki, desktopy, oprogramowanie do zarządzania

Po pracy instruktorka fitness i trener personalny. Oczytana do granic udźwigu jej domowych półek. Świetnie posługuje się sarkazmem, ale angielski i hiszpański również nie są jej obce.

Sebastian

21 lat doświadczenia w IT

Specjalizacja: notebooki, workstacje, inżynier wsparcia rozwiązań HP Inc

Prywatnie wieloletni zabójca tarcz strzeleckich. Miłośnik teorii spiskowych i smakosz kuchni azjatyckiej. Cyklista nie wahający się zjechać z utartych szlaków. Na domiar złego - Geek.

 

Zaufało nam już wiele instytucji, czego przykładem są liczne referencje:

 

 

Inne rozwiązania, które wdrażamy na codzień:

Sklep Internetowy, to tylko część naszej działalności, na chwilę obecną cały zespół Hardsoft-Telekom to 23 osoby, z których każda posiada specjalizację w danej dziedzinie IT. Pozwala nam to realizować złożone projekty na wielu polach szeroko pojętej informatyki przedsiębiorstw.

  • Macierze i serwery: NetApp, HPE, Lenovo, Fujitsu, Dell;
  • Bezpieczeństwo: Fortinet, Check-Point, Watchguard, Gdata, Eset;
  • Backup, archiwizacja i replikacja: Veeam, Arcserve, Altaro, Barracuda;
  • Zarządzanie infrastrukturą IT: ITManager, nVision;
  • Druk: Lemark, Oki, Brother;
  • Oprogramowanie i wirtualizacja: Microsoft, Vmware;
  • Sieci: HPE, Dlink;
  • Zasilanie: Vertiv (Emerson), APC, Ever;
  • Monitoring cyfrowy i wideokonferencje,
  • Outsourcing IT.

 

Autoryzacje i certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje:

 

HP Inc Amplify POWER Partner
Lenovo-Partner-Platinum
 
 
 

 

Przytrafiły nam się również nagrody:

 

 

Biuro handlowe i salon sprzedaży:

 

Godziny otwarcia biura handlowego:
Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:15

 

Grupa zrodzona z entuzjazmu

 

Laphard.pl to projekt, za którym stoi zespół miłośników i pasjonatów IT. Naszą specjalnością jest dostarczanie notebooków, komputerów biznesowych oraz workstacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Od 1992 roku oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstw i instytucji. Posiadamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz wysoko wykwalifikowany zespół doradców, inżynierów i serwisantów.
W 2019 roku w naszej siedzibie uruchomiliśmy salon HTaudio z najlepszym sprzętem audio oraz salą odsłuchową, w której odbywają się także comiesięczne spotkania, premiery i prezentacje. Więcej...

 

Dane rejestrowe:

Hardsoft-Telekom
Namysłowska 17/19
60-166, Poznań

NIP: 7820030475
REGON: 632 042 673

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
Kompetentni w Biznesie

Biuro handlowe
W naszej poznańskiej siedzibie czeka na Państwa salka konferencyjna oraz specjalnie przygotowany pokój prezentacyjny, w którym można obejrzeć i przetestować wybrany sprzęt w komfortowych warunkach.
Dział serwisu
Nasz dział serwisu wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne laptopów i komputerów stacjonarnych.
tel. 61 665 71 73
Indywidualne konfiguracje
Większość komputerów mogą Państwo skonfigurować na karcie produktu, po prawej stronie ekranu. Jeśli te opcje okażą się niewystarczające, istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia sprzętu "uszytego" na miarę Państwa potrzeb. Realizujemy także projekty informatyczne i służymy pomocą w ich przygotowywaniu. Prosimy o kontakt z naszym działem projektowym - .
Oficjalny kanał sprzedaży
Sprzedajemy wyłącznie nowy sprzęt, pochodzący z autoryzowanego, polskiego kanału dystrybucji. Tym samym żaden z naszych klientów nie będzie miał nigdy problemu z realizacją uprawnień gwarancyjnych w autoryzowanych serwisach producentów. Nie handlujemy towarami używanymi ani "refurbished".
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl