Benq Projektor MW550 WXGA DLP 3600AL/20000:1/HDMI/USB
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przyjazna konstrukcja dla codziennych prezentacji
Projektor BenQ MW550 przygotowany do prostej i niezawodnej pracy dzień po dniu w salach konferencyjnych, łączy imponującą jakość obrazu dzięki jasności 3600 lumenów i wysokiemu współczynnikowi kontrastu 20 000:1, intuicyjny i bezproblemowy interfejs użytkownika do obsługi i konfiguracji oraz wygodne cyfrowe złącza (2xHDMI i inne uniwersalne złącza) z przyjaznymi dla środowiska funkcjami oszczędzania energii.
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | 1,1x |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,70:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,55:1 |
| Trwałość źródła światła | 5000 h |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Kompatybilność ze standardami wideo | NTSC PAL SECAM |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 102 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini-DIN-4 (S-Video), 1 x mini USB (Type B) Serwisowe, 1 x RS-232 (COM), 1 x RCA in, 2 x 15-pin D-Sub, 2 x HDMI, 2 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Poziom hałasu | 33 dB |
| Waga | 2.3 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot zdalnego sterowania (5J.JGV06.001) Baterie AAA x2 Kabel zasilający Kabel VGA Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiego uruchomienia (4J.JHY01.001) |
| Pobór mocy | 270 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 9H.JHT77.13E |
| EAN | 4718755074042 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Obiektyw | Regulacja obiektywu:Ręczna - powiększenie i ostrość (Zoom i Focus) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Jasność | 3600 ANSI Lumenów |
| Audio | Tak |
| Pełna nazwa | Benq Projektor MW550 WXGA DLP 3600AL/20000:1/HDMI/USB |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










