Opinie o Nas
Sprzęt na testy

Testowanie sprzętu ma sens


Zdajemy sobie sprawę jak duża odpowiedzialność spoczywa na ludziach zajmujących się realizacją projektów informatycznych. Niejednokrotnie zawiłość założeń, które muszą zostać spełnione, trudna jest do oszacowania przez samych producentów sprzętu. Trudności rosną wprost-proporcjonalnie do złożoności projektu oraz jego budżetu. Niejednokrotnie z założenia sprzęt powinien być kompatybilny z jakimś innym rozwiązaniem, a po jego zakupie okazuje się że tak nie jest… Nie zawsze wszystko da się przewidzieć, nie zawsze wszystko wynika wprost ze specyfikacji producenta, a „diabeł zwykle tkwi w szczegółach”.

 

 

Uważamy że najlepszą drogą w przypadku zakupów o większym wolumenie, lub do specjalnych celów, jest sprawdzenie funkcjonalności wybranego wcześniej produktu w docelowym ekosystemie organizacji. To najlepsza metoda by wykonać miarodajne testy wydajności, obciązenia, stabilnosci oraz skalowalności w przypadku zaawansowanych urządzeń takich jak macierze czy też serwery baz danych.

 

Testy pozwolą dokładnie sprawdzić możliwości i funkcjonalności sprzętu, a także zweryfikować czy wybrane rozwiązanie jest satysfakcjonujące. Na każdym etapie wykonywania testów mogą Państwo zwrócić się do naszego zespołu w temacie wspracia technicznego i doradztwa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Prosimy o kontakt z obsługą sklepu w przypadku chęci skorzystania z naszego programu udostępniania sprzętu na testy.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
Kompetentni w Biznesie

Biuro handlowe
W naszej poznańskiej siedzibie czeka na Państwa salka konferencyjna oraz specjalnie przygotowany pokój prezentacyjny, w którym można obejrzeć i przetestować wybrany sprzęt w komfortowych warunkach.
Dział serwisu
Nasz dział serwisu wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne laptopów i komputerów stacjonarnych.
tel. 61 665 71 73
Indywidualne konfiguracje
Większość komputerów mogą Państwo skonfigurować na karcie produktu, po prawej stronie ekranu. Jeśli te opcje okażą się niewystarczające, istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia sprzętu "uszytego" na miarę Państwa potrzeb. Realizujemy także projekty informatyczne i służymy pomocą w ich przygotowywaniu. Prosimy o kontakt z naszym działem projektowym - .
Oficjalny kanał sprzedaży
Sprzedajemy wyłącznie nowy sprzęt, pochodzący z autoryzowanego, polskiego kanału dystrybucji. Tymsamym żaden z naszych klientów nie będzie miał nigdy problemu z realizacją uprawnień gwarancyjnych w autoryzowanych serwisach producentów. Nie handlujemy towarami używanymi ani "refurbished".
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl