Opinie o Nas
Indywidualne konfiguracje
Większość komputerów mogą Państwo skonfigurować na karcie produktu, po prawej stronie ekranu. Jeśli te opcje okażą się niewystarczające, istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia sprzętu "uszytego" na miarę Państwa potrzeb. Realizujemy także projekty informatyczne i służymy pomocą w ich przygotowywaniu. Prosimy o kontakt z naszym działem projektowym - .

Komputery AIO Lenovo

Bez względu na to, czy potrzebujesz komputera dla siebie, do prowadzenia działalności gospodarczej, dla pracownika czy przedstawiciela sfery tzw. wolnych zawodów, możesz skorzystać z naszej oferty na komputery All In One marki Lenovo. To jednostki o wielkiej mocy i kompaktowych wymiarach, które łączą w sobie zalety sprzętów stacjonarnych i laptopów. Sprawdź, jaki komputer AIO Lenovo spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Seria komputerów All In One Lenovo V

Wśród komputerów AIO marki Lenovo wyróżnić możemy serię oznaczoną literą „V”. Urządzenia AIO V obejmują co najmniej kilka ciekawych propozycji wydajnych i trwałych biznesowych sprzętów. Różnić się one mogą przede wszystkim wielkością ekranu i jakością obrazu. Część wyposażona jest w bezramkowy wyświetlacz FHD o wielkości 21,5, 22, 23,8 czy 24 cale. Na uwagę zasługuje to, że mają one wbudowane zabezpieczenia i są energooszczędnym sprzętem, który sprawdzi się do pracy w różnych branżach. Solidne funkcje zabezpieczeń są szczególnie istotne w przypadku korzystania z nich do analizy wrażliwych danych.

Jeśli chcesz móc stosować swój komputer AIO Lenovo do prezentacji multimedialnych, wybierz modele z funkcją Smart Conference.

Seria Lenovo All In One ThinkCentre

Niewielkie gabaryty, a przy tym wysoka wydajność i elegancki design cechują komputery All In One z serii Lenovo ThinkCentre. Można je ustawić nawet na niewielkim stanowisku pracy. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania i nie zawodzą, a bezawaryjność takiego sprzętu jest z pewnością kluczowa przy profesjonalnym zastosowaniu.

Seria ta obejmuje modele Lenovo ThinkCentre M All In One, które zalicza się do najwyższej klasy sprzętów zapewniających produktywną pracę w wielu różnych warunkach. Każdy model komputera All In One Lenovo ThinkCentre M jest wszechstronnym, biznesowym sprzętem, wyposażonym w najnowszej generacji procesory z rodziny Intel Core, które w połączeniu z dużą ilością pamięci operacyjnej DDR4 gwarantują płynne wykonywanie różnych procesów.

Nie należy zapominać i o tym, że są one sprzętami zgodnymi z wojskowymi standardami MIL-SPEC, co świadczy o wysokim bezpieczeństwie zapisanych na dyskach danych.

Jeśli wybierzesz jeden z oferowanych komputerów Lenovo All In One, będziesz mieć pewność, że dostarczony zostanie Ci sprzęt elegancki, nowoczesny i w pełni profesjonalny. Zintegrowanie jednostki centralnej z monitorem oznacza, że każde takie urządzenie oszczędza przestrzeń. Minimalna ilość przewodów powoduje, że komputer Lenovo AIO jest pożądanym elementem wyposażenia na korporacyjnym biurku, ale i na stanowiskach obsługi klienta, np. w bankach czy u operatorów telekomunikacyjnych. Sprzęt, który oferujemy spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania, jeśli chodzi o wydajność i bezpieczeństwo pracy oraz bezawaryjność działania.

laphard.pl jest autoryzowanym PLATINUM partnerem Lenovo Polska

Sprawdź także:


Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl