Opinie o Nas

Leasing w Twojej firmie

Leasing laptopów i komputerów dla firm

Szukasz najkorzystniejszego sposobu finansowania laptopów i komputerów dla swojej firmy? Wahasz się pomiędzy ratami i leasingiem? Przekonaj się, dlaczego leasing sprzętu komputerowego to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań finansowania laptopów i komputerów dla Twojego biznesu. Zobacz, jakie możliwości daje Ci leasing komputerów dla firm w LapHard.

 

Czym jest leasing laptopów i komputerów?

Pojęcie leasingu najłatwiej jest wytłumaczyć poprzez porównanie do wynajmu. Decydując się na leasing sprzętu komputerowego, podpisujesz umowę z firmą, która kupuje laptopy bądź komputery stacjonarne, a następnie przekazuje je do użytku Twojej firmie.

 

Czym różni się leasing sprzętu komputerowego od wynajmu?

Po zakończeniu okresu przewidzianego w umowie o wynajem sprzętu, komputery wracają do właściciela. Leasing natomiast rządzi się innymi prawami, bowiem spłata każdej kolejnej raty leasingowej przybliża Twoją firmę do stania się właścicielem sprzętu. Po zakończeniu okresu leasingowego możesz wykupić komputery lub laptopy na firmę.

 

Leasing laptopa na firmę – korzyści

Wzięcie komputera w leasing jest dla firmy naprawdę korzystnym rozwiązaniem finansowania sprzętu komputerowego. Dlaczego?

  • Nie mrozisz kapitału – doceniają to szczególnie właściciele małych i średnich firm, dla których liczy się płynność finansowa. Biorąc laptop w leasing, nie musisz wykładać dużej kwoty na zakup, dzięki czemu możesz dokonać innych inwestycji, a kosztem użytkowania jest wyłącznie miesięczna rata leasingowa.

  • Masz dostęp do nowoczesnego sprzętu – leasing laptopa lub komputera pozwala Ci użytkować wysokiej klasy sprzęt, którego zakup wymagałby wyłożenia dużych środków, niekiedy nieosiągalnych dla mniejszych firm.

  • Wliczasz leasing w koszty – całą ratę leasingową, czyli kapitał i odsetki, możesz wliczyć w koszty, co będzie dla Twojej firmy korzyścią podatkową. W przypadku zwykłego kredytu koszty mogą stanowić jedynie odsetki.

  • Korzystaj z elastycznych warunków umowy – korzystając z leasingu możesz określić długość trwania umowy na taki, który odpowiada Ci najbardziej.


Ciesz się większą zdolnością kredytową – banki zwykle przyznają większą zdolność kredytową w przypadku leasingu niż klasycznego kredytu. Wynika to z faktu, że przedmiot leasingu jest własnością leasingodawcy, a nie Twojej firmy.

 

Więcej informacji uzyskasz u naszych ekspertów

Laptop w leasing czy na raty?

Bierzesz pod uwagę zakup sprzętu komputerowego na raty? Przekonaj się, dlaczego leasing laptopów dla firm jest opcją korzystniejszą.

  • Leasing jest uznaną i popularną formą finansowania sprzętu – ponad 50% polskich przedsiębiorców skorzystało z leasingu, a blisko 90% deklaruje zadowolenie z usługi.

  • Wyższa akceptowalność kredytowa niż w przypadku rat – dopasowana do firm decyzja kredytowa, bez dokumentów i danych finansowych.

  • Odpisujesz VAT od przedmiotu zakupu (gdy jesteś "vatowcem") – brak konieczności amortyzacji i ewidencjonowania środków trwałych.

 

Leasing w Twojej firmie

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb. W naszym konfiguratorze oferty otrzymasz możliwości wyboru wielu wariantów okresów spłat oraz wysokości opłaty wstępnej. Wszystko dostosowuje się do możliwości zgodnych z polskim ustawodawstwem.

Biorąc leasing na sprzęt komputerowy w LapHard, otrzymujesz:

  • możliwość dostosowania harmonogramu spłat od 1 miesiąca do 48 miesięcy;

  • możliwość wyboru finansowania w postaci leasingu operacyjnego bądź pożyczki leasingowej;

  • decyzję kredytową w ciągu zaledwie 2 minut, cała transakcja zajmie Ci natomiast 10 minut.

 

Weryfikacja

Zweryfikuj się, przelewając 1 zł. Bez żadnych dokumentów i wypełniania skomplikowanych wniosków – wystarczą podstawowe dane z Twojego dowodu osobistego i przelew weryfikacyjny 1 zł.


Decyzję poznasz w 2 minuty, niezależnie od pory 24h / 7 / 365.


Po zapoznaniu się z umową i zaakceptowaniu jej przez Ciebie, natychmiast zapłacimy za Twoje zakupy (w przypadku usługi pożyczki leasingowej), bądź wyślemy Ci kurierem umowę do podpisu, gdy Twoim wyborem będzie leasing operacyjny. W tym przypadku leasingodawca zapłaci za Twoje zakupy w ciągu kilku minut od złożenia podpisu na dokumentach umowy w obecności kuriera.

 

W zakresie finansowania w leasingu współpracujemy z Leaslink:

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl