Opinie o Nas

Terminowość i bezpieczeństwo

Profesjonalne podejście i rzetelność

Zaopatrujemy firmy oraz instytucje w sprzęt IT od prawie trzydziestu lat i wiemy dokładnie jak ważna jest terminowa dostawa zamówień. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań by jak najdokładniej określać terminy dostawy sprzętu. Każdy produkt w naszym sklepie posiada stosowną informację na temat przybliżonej daty wysyłki oraz dostępności. Nasz zespół stale czuwa nad każdym Państwa zamówieniem i informuje niezwłocznie w przypadku przesunięć terminu dostawy. O poszczególnych etapach realizacji zamówienia będą Państwo informowani drogą mailową. Po nadaniu przesyłki otrzymują Państwo numer listu przewozowego i na stronie internetowej firmy kurierskiej mogą Państwo na bieżąco sprawdzać postęp w doręczaniu przesyłki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod wskazanymi numerami telefonów.

Proszę pamiętać że na czas realizacji zamówienia składa się dostępność produktu, czas zaksięgowania wpłaty oraz czas dostawy przez kuriera.

 

Czas dostawy przez kuriera

Kurier DHL dostarczy zamówione produkty w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki; W zdecydowanej większości przypadków paczka pojawia się u adresata następnego dnia roboczego.

 

Pasja

Tym, co odróżnia nas od wielu innych firm dostarczających sprzęt komputerowy, jest pasja. Nie jesteśmy firmą handlową, w której liczy się "przepchnięcie" paczki do klienta końcowego. My tym sprzętem interesujemy się naprawdę, żyjemy nowinkami technologicznymi i tym, co dzięki nim może uzyskać nasz klient. Kiedy inni czytają książki, my analizujemy specyfikacje techniczne...

 

Uprawnienia gwarancyjne

Sprzęt IT zakupiony w laphard.pl jest nowy, pochodzi wyłącznie z oficjalnej polskiej dystrybucji i objęty jest gwarancją producenta. Tym samym w przypadku jakiejkolwiek awarii mają Państwo możliwość skontaktowania się bezpośrednio z serwisem producenta sprzętu. W przypadku podstawowej gwarancji door-to-door sprzęt wysyła się do serwisu (najczęściej na jego koszt), a po naprawie producent odsyła go bezpośrednio do klienta. Wiele produktów objętych jest rozszerzoną gwarancją OnSite Next Business Day - wtedy w przeciągu kilku dni serwisant producenta pojawi sie u Państwa w celu usunięcia awarii w miescu użytkowania sprzętu.

Lenovo ThinkStation P330 Tower, left side view with side panel removed showing internals.

Bezpieczeństwo dostawy

Korzystamy tylko z usług renomowanych firm kurierskich, jednak jak to mówią: "przezorny zawsze ubezpieczony" - dlatego każdą przesyłkę krajową i zagraniczną powierzamy dodatkowo opiece ubezpieczyciela. 
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl