Opinie o Nas
Wybierz parametry
Dostępność
Indywidualne konfiguracje
Większość komputerów mogą Państwo skonfigurować na karcie produktu, po prawej stronie ekranu. Jeśli te opcje okażą się niewystarczające, istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia sprzętu "uszytego" na miarę Państwa potrzeb. Realizujemy także projekty informatyczne i służymy pomocą w ich przygotowywaniu. Prosimy o kontakt z naszym działem projektowym - .

Nie ma produktu, którego szukasz? Nie znaczy to jednak, że nie możemy go dla Ciebie sprowadzić. Posiadamy najwyższe statusy partnerstwa HP Inc, Lenovo oraz Dell, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Skontaktuj się z nami, pomożemy. Telefon: +48 601 638 068, mail: sklep@laphard.pl

Stacje robocze Dell – rodzina profesjonalnych komputerów do zadań specjalnych

Przy wykonywaniu pracy polegającej na projektowaniu grafiki, obróbce obiektów 3D lub wideo, a także tworzeniu planów i projektów architektonicznych są potrzebne odpowiednie sprzęty komputerowe. Wymagania projektantów, grafików czy architektów oraz inżynierów spełniają stacje robocze. To szczególnego rodzaju urządzenia o wysokiej mocy obliczeniowej, które dają możliwość płynnego korzystania z oprogramowaniu np. typu CAD. Znajdziemy je w ofercie firmy Dell. Workstation tej marki mają znakomite parametry. Jak wybrać takie, które będą odpowiadać oczekiwaniom profesjonalnych użytkowników?

Stacjonarne i przenośne stacje robocze Dell

W ofercie marki Dell znajduje się wiele różnego rodzaju komputerów – stacjonarnych i mobilnych, w tym stacji roboczych. Stacje te mogą być umieszczone w obudowie przywodzącej na myśl notebook i wówczas mamy do czynienia z mobilnymi, przenośnymi rozwiązaniami. Jednak warto poświęcić szczególną uwagę stacjonarnym workstation Dell. To urządzenia w obudowie typu tower, które są absolutnie niezawodne.

W obu przypadkach mówimy o stacjach roboczych z serii Dell Precision. Stworzono ją z myślą o profesjonalnym użytkowaniu przy wykonywaniu zaawansowanych zadań. Stacje robocze Dell Precision to szeroka grupa sprzętów, które są konfigurowane tak, by spełniać oczekiwania różnych użytkowników.

Dell Workstation certyfikowane ISV

Niezależni producenci oprogramowania (ISV – Independent Software Vendors) to organizacja skupiająca przedstawicieli różnych twórców takich rozwiązań, m.in. graficznych, projektowych czy animacyjnych. Stacje robocze ISV są przez nich certyfikowane, co przekłada się na to, że są one zgodne z oprogramowaniem, jakie docelowo ma na nich działać.

Użytkownik może mieć pewność, że przy wyborze stacjonarnych stacji roboczych Dell Precision otrzymuje sprzęt, w parze z którym oprogramowanie projektowe będzie działało wydajnie.

Parametry techniczne stacji roboczych Dell

W grupie stacji Dell Precision znajdują się świetne komputery, które zapewniają maksymalny czas pracy bez przestojów. Mają dużą, pojemną pamięć RAM oraz dyski zapewniające obszar do zapisu ogromnych ilości danych.

Stacje robocze Dell mają obudowę SFF lub tower, która zdecydowanie przeważa w tym gronie. Działają z wykorzystaniem niskonapięciowych procesorów CPU, m.in. Intel Core i5 i Intel Core i7. Mogą mieć zainstalowaną pamięć RAM od 8 do 32 GB. W zależności od modelu mają zainstalowaną pamięć RAM do 256GB oraz nawet 14 dysków, w tym również bardzo szybkie dyski SSD NVMe, dyski SATA i SAS. Do dyspozycji użytkownika są stacje robocze Dell ze zintegrowaną lub dedykowaną kartą graficzną. Jeśli jest to układ dedykowany, użytkownik może zdecydować się na model karty NVIDIA Quadro P1000, P2200 lub nawet bardzo wydają kartę NVIDIA Quadro P5000.

Stacja robocza Dell będzie sprawdzała się tak samo dobrze jako sprzęt do pracy kreatywnej, jak w biurach finansowych, gdzie na co dzień są przetwarzane ogromne ilości danych.

laphard.pl jest autoryzowanym GOLD partnerem Dell Polska

Sprawdź także:

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl