Opinie o Nas

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

W Polsce prawo bardzo dobrze chroni interesy klientów indywidualnych, mają oni możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od momentu przeprowadzenia transakcji. Ustawodawca nie przewidział jednak takich uprawnień dla klientów biznesowych i instytucjonalnych stawiając ich w dużo gorszym położeniu. My w laphard.pl wychodzimy z założenia, że wszędzie tam gdzie jesteśmy w stanie pomóc naszemu klientowi robimy to bez wahania. Kupując u nas wybierają Państwo markę, która istnieje na rynku już prawie 30 lat i zadbała w tym czasie o interesy setek klientów. U nas klienci biznesowi i instytucjonalni, w większości przypadków, mogą dokonać zwrotu zakupionego towaru. Zwrot tego typu odbywa się wyłącznie po uprzedniej konsultacji z opiekunem klienta i tylko po jego akceptacji.

W przypadku zakupów dużej partii towaru prosimy by dokładnie zapoznać się z jego specyfikacją techniczną przedstawioną na stronie producenta. Czasami "diabeł tkwi w szczegółach" i dobrze jest zakupić jedną sztukę danego produktu by dokładnie przetestować ją przed zakupem większej partii sprzętu.

Jeśli dojdzie jednak do sytuacji, w której zechcą Państwo zwrócić zakupiony sprzęt prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą:

1. W przypadku reklamacji lub chęci zwrotu produktu prosimy wypełnienić formularz zgłoszeniowy.

2. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, jednocześnie prosimy o cierpliwość. W przypadku dużej ilości zamówień w sklepie proces ten może wydłużyć się do 2 dni roboczych. W przypadku pozytywnej decyzji dotyczącej zwrotu, prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Zwracany/reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Hardsoft Telekom
Namysłowska 17/19
60-166 Poznań

4. Odesłany produkt zostanie sprawdzony, jeśli towar będzie kompletny i nie będzie nosił śladów użytkowania przekażemy dyspozycję zwrotu środków do naszego działu księgowości, a ten niezwłocznie zwróci Państwa wpłatę.

5. Jeśli zwracany produkt będzie niekompletny lub będzie nosił ślady użytkowania, wtedy nie będzie możliwości jego zwrotu.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czat Online
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl