Benq Projektor W2720i DLP 4K 2500ANSI/50000:1/HDMI
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Automatyczna optymalizacja
Tryb AI Kino dostosowuje się do światła otoczenia, zapewniając dokładne kolory i szczegóły.
Kalibracja na poziomie profesjonalnym
W2720i oferuje idealne kolory od razu po wyjęciu z pudełka - nie ma potrzeby ręcznych ustawień.
Ulepszone szczegóły
HDR-PRO zwiększa zakres dynamiczny i kontrast, zapewniając wyraziste szczegóły w każdym oświetleniu.
Kolory Zgodne z Wizją Reżyserów
Doświadcz filmowej wierności obrazu dzięki projektorowi kina domowego BenQ W2720i, wykorzystującego technologię BenQ CinematicColor. Precyzyjnie obejmuje 90% przestrzeni kolorów DCI-P3 i 98% Rec.709, zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów zgodne z wizją reżysera.
Specyfikacja techniczna
| Trwałość źródła światła | 0 s |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 0 s |
| Zoom | 1,3x |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,30:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,00:1 |
| Kontrast Dynamiczny | 2 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 270 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 420 x 143 x 305 mm |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Waga | 6.4 kg |
| Pobór mocy | 0 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 9H.JSX77.57E |
| EAN | 4718755094507 |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 2500 ANSI Lumenów |
| Audio | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | F/# 1.8 - 1.85 mm, f 10.55 (Wide)~13.7(Tele) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Pełna nazwa | Benq Projektor W2720i DLP 4K 2500ANSI/50000:1/HDMI |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










