Epson Projektor EB-992F 3LCD/FHD/4000AL/16k:1/WiFi
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EB-992F
Udoskonal swoje prezentacje dzięki temu jasnemu projektorowi Full HD, który umożliwia wyświetlanie treści na dużym i skalowalnym ekranie. Wyjątkowo trwała lampa zapewni wiele lat nauki, zanim konieczna będzie wymiana lampy lub filtra powietrza. Ponadto zapewnia niezwykle prostą konfigurację i wiele możliwości podłączania, dzięki czemu możesz wyświetlać treści z wielu urządzeń.
Znakomita widoczność dla każdego prezentera
Dzięki naszemu projektorowi Full HD wyświetlane treści będą jasne, żywe i wyraźne, więc każdy uczestnik będzie mógł wziąć czynny udział w zajęciach. Skalowalność do 300 cali i wysoka jasność obrazu nawet przy intensywnym oświetleniu pomieszczenia sprawiają, że wyświetlany obraz jest dobrze widoczny z każdego miejsca na sali. A to wszystko dzięki natężeniu światła 4000 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000 : 1.
Łatwa konfiguracja
Każde środowisko pracy jest inne, dlatego potrzebny jest projektor, który będzie łatwy do skonfigurowania i ustawienia. Dzięki 1,6-krotnemu zoomowi optycznemu oraz poziomej i pionowej korekcji geometrii obrazu konfiguracja projektora jest prosta i szybka.
Minimum konserwacji
Przy ograniczonych zasobach nasze niezawodne projektory i wyjątkowo trwałe lampy (17 000 godzin w trybie ekonomicznym) pozwalają wyeliminować przestoje w pracy urządzenia i koszty niezbędnej konserwacji. Wyobraź sobie, co możesz osiągnąć dzięki skróceniu przerw do minimum nasze projektory będą pracować przez długie lata, zanim wymagana będzie wymiana lampy.
Używaj wielu urządzeń
Jeśli chcesz przykuć uwagę odbiorców i stworzyć środowisko inspirujące do współpracy, korzystaj z różnorodnych opcji podłączania źródeł. Aplikacja iProjection1 pozwala łatwo wyświetlać materiały z komputerów i urządzeń przenośnych. Dzięki funkcji dzielenia ekranu możesz pokazać treści z różnych urządzeń jednocześnie, a funkcja moderatora pozwala sprawdzić materiały, zanim zobaczą je odbiorcy. Projektor ma wbudowany głośnik 16 W, dzięki któremu treści audio są dobrze słyszalne bez podłączania dodatkowych głośników zewnętrznych.
Kluczowe cechy
- Bezprzewodowy, Full HD, jasny i żywy obraz: Technologia 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego
- Minimum konserwacji: Lata nieprzerwanej eksploatacji, zanim konieczna będzie konserwacja
- Strumieniowe przesyłanie i udostępnianie treści: Wbudowana łączność bezprzewodowa i Screen Mirroring
- Inteligentna oszczędność kosztów: Czas eksploatacji lampy do 17 000 godz. w trybie ekonomicznym
- Funkcje ułatwiające współpracę: Aplikacja iProjection1, funkcja dzielenia ekranu, funkcja moderatora
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | Manualny, 1,0x, 1,6x |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,14:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,32:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Trwałość źródła światła | 6500 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 2.86 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 17000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 1.76 m |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 100 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B), 3 x 15-pin D-Sub, 1 x RJ-45 LAN, 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 2 x HDMI, 1 x Composite |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | Szerokość: 309 mm Głębokość: 282 mm Wysokość: 90 mm |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Waga | 3.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel VGA Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Instrukcja szybkiej konfiguracji Pilot z bateriami Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna |
| Pozostałe parametry | Funkcje: Suwak wyłączania obrazu/dźwięku Automatyczna korekta trapezu Wbudowany głośnik Włączanie/wyłączanie bezpośrednie Kompatybilny ze skanerem dokumentów Proste wstępne ustawianie menu ekranowego Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu Projekcja s |
| Pobór mocy | 327 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna |
| Kod dostawcy | V11H988040 |
| EAN | 8715946680781 |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Optyczny |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-992F 3LCD/FHD/4000AL/16k:1/WiFi |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










