Epson Projektor EB-E20 3LCD/XGA/3400AL/15k:1/HDMI
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
EB-E20
Projektor EB-E20 firmy Epson można zamontować w dowolnym miejscu, a niezwykle trwała lampa zapewnia łatwość eksploatacji i niskie koszty konserwacji.
Jasne, żywe treści na dużym, skalowalnym ekranie
Wyświetlaj prezentacje na dużym, skalowalnym ekranie, przyciągając uwagę słuchaczy wyraźnym tekstem oraz atrakcyjnymi grafikami i filmami na ekranie o przekątnej do 350 cali. Dzięki natężeniu światła 3400 lumenów i współczynnikowi kontrastu 15 000 : 1 przedstawiane materiały będą doskonale widoczne nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.
Lata niezakłóconych spotkań
Dzięki lampie o trwałości do 12 000 godzin w trybie ekonomicznym. Wbudowana przysłona obiektywu, która umożliwia łatwy rozruch i wyłączenie. Przyjazny dla użytkownika ekran startowy, który pozwala na niezawodne i łatwe podłączanie urządzenia do projektora. Rozmiar obrazu ma znaczenie; możliwość skalowania do 350 zwiększa komfort oglądania i zapewnia odpowiednią wielkość wyświetlanej treści. W ten sposób wszyscy będą mieli identyczną szansę na wzięcie aktywnego udziału w spotkaniu. Projektor ma wbudowany głośnik 5 W, dzięki któremu treści audio są dobrze słyszalne bez podłączania osobnych głośników zewnętrznych.
Specyfikacja techniczna
| Współczynnik projekcji (min) | 1,44:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 350 '' |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 1.76 m |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Zoom | 1,35x |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,95:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite, 1 x RS-232 (COM), 3 x 3,5 mm minijack, 3 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B) |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 309 x 282 x 87 mm |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Waga | 2.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel VGA, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami |
| Pobór mocy | 327 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11H981040 |
| EAN | 8715946680743 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Jasność | 3400 ANSI Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Obiektyw | Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,44 Odległość ogniskowa: 16,7 mm |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EB-E20 3LCD/XGA/3400AL/15k:1/HDMI |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










