Epson Projektor EH-LS650B 3LCD KD 4K UHD/3600L/2.5m:1/16:9
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Projektor 4K PRO-UHD1 o ultrakrótkim rzucie
Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120. Ten inteligentny projektor laserowy 4K PRO-UHD1 z nowej linii EpiqVision Ultra wyposażono w system operacyjny Android TV oraz system dźwięku YAMAHA. Wybierz laserowy projektor TV Espon 4K PRO-UHD1 o ultrakrótkim rzucie, aby wkroczyć na nowy poziom domowej rozrywki. Jego stylowy design idealnie komponuje się z Twoim domem, a immersyjny obraz pozwala cieszyć się ulubionymi programami dzięki systemowi Android TV oraz dźwiękowi YAMAHA. Możesz cieszyć się obrazem 61" w odległości zaledwie 3,2 cm od ściany, z opcją regulacji odległości do 120", aby uzyskać najlepsze wrażenia kina domowego.
Magia dużego ekranu
Poczuj, jak zagłębiasz się w świecie gier lub oglądanych filmów dzięki temu stylowemu i niedrogiemu projektorowi 4K PRO-UHD, generującemu obraz o przekątnej do 120". Technologia 3LCD sprawia, że akcja widoczna na ekranie ożywa i zapewnia nawet trzy razy większą jasność niż produkty konkurencji2. Opóźnienie poniżej 20 ms3 sprawia, że doskonale sprawdza się w grach.
Inteligentna rozrywka dla domu
Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, Amazon Prime Video, YouTube oraz innych ulubionych aplikacjach.4 Wbudowane głośniki YAMAHA zapewniają niesamowicie dynamiczne brzmienie i dźwięk przestrzenny 3D, z którego można korzystać z wyświetlaczem efektów wizualnych lub bez. Wystarczy wybrać wyświetlacz efektów wizualnych, aby wyciszyć, lub połączyć się przez Bluetooth, aby słuchać muzyki jak na samodzielnym głośniku.
Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które zastąpi Twój telewizor? W tym modelu zastosowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami nawet przez 10 lat.
Najwyższa jakość obrazu
Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów i współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 ten projektor 4K PRO-UHD1 HDR10 generuje realistyczny obraz i głębokie odcienie czerni. Technologia 3LCD zapewnia projektorom marki Epson trzy razy bardziej żywe kolory w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP2. Nasza aplikacja Epson Setting Assistant jeszcze bardziej ułatwia konfigurację nowego projektora, ponieważ pozwala automatycznie wyrównać obraz jednym kliknięciem przycisku.
Najważniejsze cechy
- Inteligentny projektor laserowy 4K PRO-UHD1 Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na dużym ekranie w Twoim domu
- Inteligentna rozrywka Linia EpiqVision Ultra wyposażona w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA
- Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Ciesz się rozrywką nawet przez 10 lat
- Elastyczny i przystępny Projekcja do 120" od ściany
- Wyjątkowo jasny obraz Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Zoom | 1,0x, 2,5x |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,62:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,25:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.4 m |
| Kontrast Dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 3 x USB 2.0, 1 x Optical |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 467 x 400 x 153 mm |
| Waga | 7.4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Baterie do pilota, Kabel zasilający, Pilot bez baterii, Podręcznik użytkownika Karta gwarancyjna |
| Pozostałe parametry | System projekcyjny: Technologia 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB Funkcje: Optymalizacja 4K, Android TV, Funkcja korekcji łuku, Chromecast, Funkcja dopasowania do ekranu, Interpolacja klatek, Google Search, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie, Źródło ś |
| Pobór mocy | 234 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB07140 |
| EAN | 8715946718453 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1.6 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi, Bluetooth |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Czarny |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 3600 ANSI Lumenów |
| Audio | Nie |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EH-LS650B 3LCD KD 4K UHD/3600L/2.5m:1/16:9 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










