Epson Projektor EH-LS650W 3LCD KD 4KUHD/3600L/2.5m:1/16:9
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,62:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,25:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 0.4 m |
| Kontrast Dynamiczny | 2 500 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) Serwisowe, 3 x USB 2.0, 2 x HDMI, 1 x SPDIF out |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 153 x 467 x 400 mm |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Waga | 7.4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Instrukcja obsługi Dokument gwarancyjny |
| Pobór mocy | 234 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HB07040 |
| EAN | 8715946718446 |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kolor | Biały |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Jasność | 3600 ANSI Lumenów |
| Pełna nazwa | Epson Projektor EH-LS650W 3LCD KD 4KUHD/3600L/2.5m:1/16:9 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










