Epson Projektor KD EH-LS800B LSR AnTV 4KUHD/WiFi5/4000L/2.5m:1
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Projektor KD EH-LS800B LSR AnTV 4KUHD/WiFi5/4000L/2.5m:1
Specyfikacja techniczna
| Minimalna przekątna obrazu | 80 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy), Manualny |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,40:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,16:1 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.5 m |
| Minimalna odległość ekranu | 0.3 m |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B), 3 x HDMI, 3 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 695 x 341 x 156 mm |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Waga | 12.3 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Pilot z bateriami User guide Karta gwarancyjna |
| Pozostałe parametry | Temperatura: Składowanie -10°C - 60°C Wilgotność powietrza: Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% Opcje: Air filter, Ceiling mount, Suspension adapter Głośniki: 20 W, Stereo: Stereo Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Tryby kolorów 2D: Dy |
| Pobór mocy | 350 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | V11HA90140 |
| EAN | 8715946710440 |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kontrast statyczny | 2 500 000:1 |
| Kolor | Czarny |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Pełna nazwa | Epson Projektor KD EH-LS800B LSR AnTV 4KUHD/WiFi5/4000L/2.5m:1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










