Gembird Kabel DisplayPort do DVI oplot 1.8m CC-DPM-DVIM-4K-6
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Wideo |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | DVI-D 19pin Męska |
| Kolor | Czarny |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 170 g |
| Pełna nazwa | Gembird Kabel DisplayPort do DVI oplot 1.8m CC-DPM-DVIM-4K-6 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










