IIYAMA Podnośnik MD-WLIFT2031- W1 ściana/podłoga biały
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Elektryczny jednokolumnowy podnośnik do monitorów do 98"
Ten stały, jednokolumnowy, elektryczny stojak do montażu na podłodze i ścianie jest idealnym rozwiązaniem dla ekranów o przekątnej od 55" do 98". Nadaje się do ekranów o wymiarach do VESA 800x600 mm i wadze do 120 kg. Wyposażony w łatwy system montażowy, oparty na uchwytach "pociągnij i zwolnij" oraz przewodowego pilota, jest idealnym rozwiązaniem dla wyświetlaczy umieszczonych w salach lekcyjnych lub konferencyjnych.
Kolumna idealnie pasuje do monitorów iLFD z serii iiyama TE12, TE14 i TE18, umożliwiając użytkownikom sterowanie wysokością z poziomu samego ekranu. Dzięki możliwości zapisania 2 wstępnych ustawień wysokości, różni użytkownicy mogą szybko dostosować pozycję ekranu do swoich potrzeb. 4-calowe wyciszające kółka wielokierunkowe ułatwiają przemieszczanie wózka.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Link |
| Wymiary | 886.9 x 1770 x 178.62 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 35.4 kg |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 950 mm Możliwość zastosowania do monitora 105" z dodatkowym zestawem montażowym MD-ADAP001 |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | MD-WLIFT2031-W1 |
| EAN | 4948570033263 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 98 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Obciążenie (maks.) | 120 kg |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Statyw |
| Pełna nazwa | IIYAMA Podnośnik MD-WLIFT2031- W1 ściana/podłoga biały |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











