LANBERG Kabel HDMI-HDMI M/M v2.0 4K 3m czarny
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kabel HDMI-HDMI M/M v2.0 4K 3m czarny
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Wideo |
| Długość przewodu | 3 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Kolor | Czarny • Niebieski |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pełna nazwa | LANBERG Kabel HDMI-HDMI M/M v2.0 4K 3m czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










