Opinie o Nas
Prestiżowa nagroda na Lenovo Top Partners Award 2019
Prestiżowa nagroda na Lenovo Top Partners Award 2019

W dniu wczorajszym, w Warszawie działo się... Firma Lenovo podczas uroczystej gali Lenovo Top Partners Award 2019 nagrodziła swoich najlepszych partnerów biznesowych. W tym roku Lenovo uhonorowało jedynkami 11 partnerów. Wczorajsza gala okazała się być dla nas wyjątkowa. Szanowni Państwo, jest nam niezwykle miło poinformować, że to właśnie nasza firma otrzymała tę prestiżową nagrodę: "PARTNER ROKU 2018 W KATEGORII PROJEKT SMB"

 

W imieniu dyrektora generalnego Lenovo Andrzeja Sowińskiego statuetkę wręczył  height=Michał Nikielski. Nagrodę odebrali Grzegorz Lewandowski - dyrektor generalny oraz Rafał Rybak - dyrektor działu handlowego.

Cieszy nas to prestiżowe wyróżnienie ze strony jednego z największych producentów komputerów na świecie. Jest to kolejne potwierdzenie niezwykle dobrej współpracy z Lenovo i podkreślenie zaufania do naszej firmy jako rzetelnego partnera w biznesie. Oferujemy zatem naszym klientom najwyższe standardy zarówno w zakresie sprzedaży, jak i obsługi posprzedażowej.

Mamy nadzieję, że w kolejnych latach współpraca z Lenovo będzie równie owocna i że przełoży się ona na zadowolenie naszych klientów.

Podsumowując... Zapraszamy do kontaktu, oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę. Posiadamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz wysoko wykwalifikowany zespół doradców, inżynierów i serwisantów, który zapewnia naszym Klientom szeroką wiedzę w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Dlaczego laphard.pl ?
29 lat doświadczenia
Eksperci i inżynierowie z pasją
ponad 236 000 zrealizowanych zamówień
Autoryzacje i certyfikaty
Polski, oficjalny kanał sprzedaży
Strafa Wiedzy
Indywidualne konfiguracje
Większość komputerów mogą Państwo skonfigurować na karcie produktu, po prawej stronie ekranu. Jeśli te opcje okażą się niewystarczające, istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia sprzętu "uszytego" na miarę Państwa potrzeb. Realizujemy także projekty informatyczne i służymy pomocą w ich przygotowywaniu. Prosimy o kontakt z naszym działem projektowym - .
Dział serwisu
Nasz dział serwisu wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne laptopów i komputerów stacjonarnych.
tel. 61 665 71 73
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl