Opinie o Nas
Działamy - laphard.pl vs koronawirus
Wciąż pracujemy - Laphard.pl kotra koronawirus

Szanowni Państwo,

Pracujemy by w tym trudnym okresie dostarczać niezbędny sprzęt IT, podtrzymując niezbędne procesy biznesowe naszych Partnerów. Nie mniej, zmiany w funkcjonowaniu podczas epidemii koronowirusa dotykają także nas. Tym samym w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pracowników, Klientów i Partnerów podjęliśmy decyzję o tymczasowym zawieszeniu możliwości osobistych odbiorów zamówionych towarów z naszego magazynu w Poznaniu i o tymczasowym zawieszeniu możliwości osobistego dostarczania towarów oraz zwrotów do naszego działu RMA.

Decyzja ta wchodzi w życie w najbliższy poniedziałek, 16 marca 2020, i potrwa do czwartku 30 kwietnia tego roku. W zależności od sytuacji okres ten może ulec zmianie. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Za wszystkie ewentualne niedogodności uprzejmie przepraszamy i zachęcamy do realizacji zakupów wysyłkowych.

Pozdrawiamy,

Zespół Laphard.pl

 

dlaczego laphard.pl ?

28 lat doświadczenia
w branży IT

eksperci i inżynierowie
do Państwa dyspozycji

ponad 220 000
zrealizowanych zamówień

autoryzacje i certyfikaty
wiodących producentów

oficjalny polski kanał sprzedaży

Indywidualne konfiguracje
Większość komputerów mogą Państwo skonfigurować na karcie produktu, po prawej stronie ekranu. Jeśli te opcje okażą się niewystarczające, istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia sprzętu "uszytego" na miarę Państwa potrzeb. Realizujemy także projekty informatyczne i służymy pomocą w ich przygotowywaniu. Prosimy o kontakt z naszym działem projektowym - .
Strefa wiedzy
Kompetentni w Biznesie

Oficjalny kanał sprzedaży
Sprzedajemy wyłącznie nowy sprzęt, pochodzący z autoryzowanego, polskiego kanału dystrybucji. Tymsamym żaden z naszych klientów nie będzie miał nigdy problemu z realizacją uprawnień gwarancyjnych w autoryzowanych serwisach producentów. Nie handlujemy towarami używanymi ani "refurbished".
Dział serwisu
Nasz dział serwisu wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne laptopów i komputerów stacjonarnych.
tel. 61 665 71 73
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl