Adata DashDrive Durable HD720 1TB 2.5'' USB3.0 Niebieski
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pozostałe parametry
- Wodoodporny/Pyłoodporny/Upadkoodporny- Ciekawy, sportowy design- Odporny na wodę: 2 m głębokości - 120 minut- Odporny na upadki z wysokości 1.8 m (Military-grade)- Uchwyty na przewodyPotrójna ochona:- Silikonowa osłona- Plastikowa obudowa antywstrząsowa- Odporna ramka montażowa
Specyfikacja techniczna
| Model | HD720 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Wysokość | 129.4 mm |
| Szerokość | 97.9 mm |
| Głębokość | 20.2 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 223 g |
| Kolor | Niebieski |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: 5 - 50 stopni C |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Akcesoria w zestawie | - Dysk- Kabel USB 3.0- Instrukcja obsługi |
| Pełna nazwa | Adata DashDrive Durable HD720 1TB 2.5'' USB3.0 Niebieski |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










