Adata DashDrive HD710M Pro 1TB 2.5'' U3.1 Military
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | DashDrive HD710M Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2 |
| Wysokość | 21.5 mm |
| Szerokość | 98.5 mm |
| Głębokość | 133.5 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 270 g |
| Kolor | Moro |
| Pełna nazwa | Adata DashDrive HD710M Pro 1TB 2.5'' U3.1 Military |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










