Adata Dysk twardy Durable HD830 4TB USB3.1 Black
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Podczas gdy inne dyski twarde mogą być wytrzymałe, dysk HD830 firmy ADATA jest praktycznie niezniszczalny. Ma solidną trójwarstwową konstrukcję i mocną aluminiową obudowę wytrzymałą na nacisk 3000 kg. Jest ponadto wodo- i pyłoszczelny.
Specyfikacja techniczna
| Model | Durable HD830 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Wysokość | 33 mm |
| Szerokość | 96.2 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 600 g |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Adata Dysk twardy Durable HD830 4TB USB3.1 Black |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










