Adata Obudowa zewnętrzna SSD M.2 EC700G USB3.2A/C AEC700GU32G2-CGY
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Obudowa ADATA EC700G zapewnia Twojemu staremu wewnętrznemu dyskowi M.2 PCIe lub SATA SSD nową żywotność jako dysk zewnętrzny SSD. EC700G obsługuje interfejs USB 3.2 Gen2, z portem Type-C, zapewniając prędkość transmisji do 10 Gb/s.
Specyfikacja techniczna
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Format szerokości | M.2 2230 • M.2 2242 • M.2 2280 |
| Interfejs dysku | PCI-Express • SATA |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android • Linux • Mac OS • Windows 10 • Windows 8 • Windows 8.1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 112 x 45 x 12.24 mm |
| Waga | 90 g |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Pełna nazwa | Adata Obudowa zewnętrzna SSD M.2 EC700G USB3.2A/C AEC700GU32G2-CGY |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










