DELL Vostro 3510 N8070VN3510EMEA01_2201 15,6 FHD / i7-1165G7 / 8GB / 512GB SSD NVMe / Nvidia GeForce MX 350 / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i7-1165G7 | 8GB | 512GB | GF MX350 | W11 Pro |
Opis

Laptop w pełni uniwersalny
Biznesowy laptop Dell Vostro 3510 to uniwersalne narzędzie pracy. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Dell stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Nowoczesne procesory Intel pozwolą Ci realizować nawet najbardziej wymagające zadania, a wszystko to płynnie i bez zakłóceń. Praca w terenie? Z wydajną, świetnie zoptymalizowaną baterią w końcu przestaniesz rozglądać się nerwowo za źródłem zasilania.Bezpieczeństwo danych
Trusted Platform Module 2.0 to komercyjny układ zabezpieczający zainstalowany na płycie głównej, który tworzy i przechowuje hasła oraz klucze szyfrowania. Sprawdza, czy komputer nie został naruszony przed uruchomieniem i chroni dane przed atakami oprogramowania zewnętrznego.Windows 11 Pro - przeznaczony do pracy hybrydowej
Najbardziej wydajna i bezpieczna wersja systemu Windows, ale prosta dla działu IT. Mniej hałasu, bałaganu i chaosu. Firma Microsoft na nowo wyobraziła sobie, jak komputer powinien pracować dla Ciebie i z Tobą. Windows 11 na nowo definiuje produktywność.

Poprawiona konstrukcja
W porównaniu z poprzednią generacją Dell Vostro 3510 oferuje 3-stronne wąskie ramki matrycy, o 10% wyższy stosunek proporcji wielkości ekranu do obudowy, większy touchpad o 6,4% oraz zawias podnoszący laptop dla bardziej ergonomicznych kątów nadgarstka. Ponadto podniesiona na zawiasie obudowa zapewnia zwiększony przepływ powietrza, dzięki czemu urządzenie pozostaje chłodniejsze.Ekran chroni Twój wzrok
Matowa matryca WVA zadba o Twój wzrok. Laptop może pochwalić się certyfikatem TÜV Rheinland. Technologia ta pomaga ograniczyć emisję szkodliwego niebieskiego światła, dzięki czemu długie godziny korzystania z ekranu nie męczą oczu.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-1165G7 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | PCIe 3.0 x4 - NVM Express |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS / WVA |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 220 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce MX350 2GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | HDMI | 2 x USB 3.2 Gen 1 | USB 2.0 | LAN | Słuchawki/mikrofon combo jack |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB 3.0 |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 8h |
| Pojemność baterii (Wh) | 41 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit |
| Wymiary (cm) | 35.85 cm x 23.556 cm x 1.89 cm |
| Waga (kg) | 1,69 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, bateria 41 Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR, EPEAT, TÜV Rheinland |
| Pełna nazwa | DELL Vostro 3510 N8070VN3510EMEA01_2201 15,6 FHD / i7-1165G7 / 8GB / 512GB SSD NVMe / Nvidia GeForce MX 350 / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










