DELL Vostro 7510 N2002VN7510EMEA_2201 15.6" FHD / i7-11800H / 8GB / 512GB SSD NVMe / GeForce RTX 3050 Ti / WiFi 6 / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15.6” | i7-11800H | 8GB | 512GB | GF RTX 3050Ti | W11 Pro |
Opis

Laptop przede wszystkim wydajny
To notebook 15,6” zaprojektowany pod kątem zapewnienia maksymalnej produktywności i wyjątkowej skuteczności. Pełna moc, dzięki wydajnym procesorom Intel® Core™ H‑Series 11. generacji to urządzenie sprosta każdemu zadaniu. Opcjonalna karta graficzna NVIDIA® GeForce® RTX 3050Ti z 4 GB pamięci GDDR6 zapewnia lepszy i wyraźniejszy obraz, bez względu na to, czy wyświetlasz prezentację programu PowerPoint czy montujesz materiał wideo..Wydajna grafika
Szybka praca twórcza, notebooki Vostro Studio Edition zostały zaprojektowano z myślą o wydajnej pracy kreatywnej. W połączeniu z wyjątkową technologią sterowników NVIDIA aplikacje będą działać tak wydajnie, że możesz skupić się na tworzeniu. Wersja Studio Edition jest dostępna tylko w wybranych konfiguracjach.Windows 11 Pro - przeznaczony do pracy hybrydowej
Najbardziej wydajna i bezpieczna wersja systemu Windows, ale prosta dla działu IT. Mniej hałasu, bałaganu i chaosu. Firma Microsoft na nowo wyobraziła sobie, jak komputer powinien pracować dla Ciebie i z Tobą. Windows 11 na nowo definiuje produktywność.

Soczysty dźwięk
Waves MaxxAudio® usłyszysz wszystko dzięki technologii Waves MaxxAudio® Pro, która obsługuje funkcje tłumienia echa i redukcji hałasu w tle. W trakcie konferencji dźwięk będzie czysty i wyraźny, a podczas mówienia nie będzie rozpraszać Cię własny głos.Czysty obraz
Krystalicznie czysty obraz, wysokiej jakości kamera HD z obiektywem 2,7 mm pozwala rozmawiać twarzą w twarz, zapewniając szczegółowy obraz i precyzyjną ostrość. Matowa matryca WVA zadba o Twój wzrok. Laptop może pochwalić się certyfikatem TÜV Rheinland. Technologia ta pomaga ograniczyć emisję szkodliwego niebieskiego światła, dzięki czemu długie godziny korzystania z ekranu nie męczą oczu.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-11800H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | PCIe 3.0 x4 - NVM Express |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS / WVA |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB Dell ComfortView Plus |
| Kamera | kamera 720p z fizyczną przesłoną |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti 4 GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | HDMI | 2 x USB 3.2 Gen 1 | USB-C (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) | Słuchawki/mikrofon combo jack |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 12,5h |
| Pojemność baterii (Wh) | 56 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | szary |
| Wymiary (cm) | 35.606 x 22.89 x 1.899 cm |
| Waga (kg) | 1,86 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Migawka prywatności, Windows Hello |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, bateria 56 Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR, EPEAT, TÜV Rheinland |
| Pełna nazwa | DELL Vostro 7510 N2002VN7510EMEA_2201 15.6" FHD / i7-11800H / 8GB / 512GB SSD NVMe / GeForce RTX 3050 Ti / WiFi 6 / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










