DICOTA Slim Case BASE 11-12.5 torba na notebook czarna
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 11'' • 11,6'' • 11.1'' • 11.3'' • 12'' • 12.1'' • 12.3'' • 12.5'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 335 x 245 x 40 mm |
| Waga | 0.33 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 11" do 12.5" |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | DICOTA Slim Case BASE 11-12.5 torba na notebook czarna |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










