Dell Komputer AiO Optiplex 3280 W10Pro i5-10500T/8/256/Touch
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 21,5” | i5-10500T | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis
Komputer stacjonarny DELL OptiPlex 3280 All-in-One Touch
Wyprodukowany z myślą o ochronie środowiska system All-in-One zapewniający większe bezpieczeństwo i oszczędność miejsca, teraz z większym wyświetlaczem o przekątnej 22". Z procesorami Intel dziesiątej generacji.
Specyfikacja techniczna
| Model | OptiPlex 3280 All-in-One |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Jaśność: 250 nitów |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-10500T |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Taktowanie procesora | 2.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.8 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Format szerokości SSD | M.2 2230 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 2.0 Type-A • 3 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny • Szary |
| Obudowa | All-In-One |
| Typ podstawy | Height Adjustable Stand |
| Wysokość | 329.4 mm |
| Szerokość | 497.9 mm |
| Głębokość | 54.5 mm |
| Waga | 5.11 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura multimedialna Dell KB216 Mysz optyczna Dell MS116 |
| Dodatkowe oprogramowanie | Microsoft Office Trial |
| Pozostałe parametry | 1 x Audio (uniwersalne) |
| Pełna nazwa | Dell Komputer AiO Optiplex 3280 W10Pro i5-10500T/8/256/Touch |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











