Dell Komputer Optiplex 7090 SFF N207O7090SFF / Core i5-10505 / 8GB / 256GB SSD / Integrated / DVD ROM / vPro / W10Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| SFF | i5-10505 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | nie |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Optiplex 7090SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-10505 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Cache L3 | 12 MB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Producent chipsetu | Intel |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.1 Type-A • 3 x USB 3.0 Type-A • 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x PS/2 Klawiatura • 1 x PS/2 Mysz • 1 x RJ-45 • 1 x RS-232 |
| Moc zasilacza | 200 W |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Kolor | Czarny |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 4 • 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Wysokość | 290 mm |
| Szerokość | 92.6 mm |
| Głębokość | 292.8 mm |
| Waga | 4.46 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura Mysz |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | Dell Komputer Optiplex 7090 SFF N207O7090SFF / Core i5-10505 / 8GB / 256GB SSD / Integrated / DVD ROM / vPro / W10Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











